S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Potřebujete poradit? +420 775 299 772

kocarky.michael@centrum.cz

KONTAKTY

Kočárky Michael Brumov
J. Středovského 1078
763 31 Brumov-Bylnice
tel: +420 775 299 772
info.mj@centrum.cz
Zasíláme levně a rychle!
Udělejte si radost a nakupte výhodně!

TIPY

arr3Máme pro Vás nejlevnější dopravu za odeslaný balík na Vámi zvolenou adresu!  Příjemná novinka. Máme pro Vás nejlevnější dopravu!   Neplaťte za dopravu víc, než musíte!... arr3Invictus nejlepší kamarád pro město  Vše, co potřebujete, je láska a dobrý kočárek! Kočárek Invictus V-Print je perfektní, když... arr3Procházejte se s novým kočárkem Caretero Four  Je nádherné jít ven se svým dítětem. Ale máte starost, který kočárek vybrat, aby byl všude... arr3Tipy, aby kočárek vydržel jako novýKočárky jsou jedním z nejdůležitějších položek pro rodiče a jako většina forem dopravy, kočárek... arr3Nuna PeppNeříkáme, že dražší produkt je lepší, ale někdy je poměr kvality a ceny vynikající a náklady se... arr3Kombinovaný kočárek Coletto Florino  Chceme Vám představit Dětský kočárek Coletto Florino Carbon 2017/2018, který je určen pro děti od... arr3Správné nastavení rukojeti kočárku Kočárky jsou pro rodiče základním předmětem a používání kočárků se nemusí zdát tak obtížné.... arr3Kočárky Camarelo  CAMARELO je polský výrobce kočárků s více jak 20letou zkušeností na trhu. Kočárky se prodávají...

ZBOŽÍ V AKCITipy, aby kočárek vydržel jako nový

Kočárky jsou jedním z nejdůležitějších položek pro rodiče a jako většina forem dopravy, kočárek vyžaduje čištění a údržbu, aby se udržel v nejvyšší kvalitě. Většina moderních kočárků je vyrobena tak, aby vydržely, což znamená, že můžete očekávat několik let používání stejného kočárku. Pravidelné čištění však může pomoci kočárku udržet jeho prodejní hodnotu a byl by také připraven k použití pro další dítě. Různé typy kočárků mohou vyžadovat větší údržbu v závislosti na jejich použití.

 

Zde je několik tipů, které vám pomohou udržet si kočárek jako nový:


Postupujte podle pokynů v příručce

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak udržovat kočárek, je postupovat podle návodu. Návod k použití specifikuje správné způsoby používání kočárku, například skládání a rozložení kočárku. Nesprávné používání kočárku může poškodit součásti, které pak povedou ke zkrácení životnosti výrobku. Některé společnosti pro kočárky mohou dokonce obsahovat v příručce návod o péči a údržbě, která uvádí několik kroků pro péči o vaše kočárky.

Pokud již nemáte návod k použití, můžete obvykle najít jeden z webových stránek výrobce. Často budou mít příručku ve formátu PDF ke stažení, který si můžete přečíst a vytisknout.

 

Vyperte veškerou vyjímatelnou látku

Pro hygienu a všeobecnou čistotu je třeba látku na kočárku pravidelně čistit. Čištění tkaniny je jedním z nejlepších způsobů, jak udržet kočárek čistý a většina kočárků je pratelná v pračce. Pozor, nepoužívat aviváž. Pokud používáte pračku k praní tkanin, ujistěte se, že používáte prací prostředek, který není dráždivý pro pokožku dítěte, protože může mít hodně citlivou pokožku.

Odnímatelné plastové části kočárku by měly být také pravidelně čištěny, jako jsou držáky na láhve, zásobníky na svačiny a spony. Čištění těchto součástí může zajistit dobrou hygienu pro vaše dítě a může zabránit vzniku bakterií.

 

Vyčistěte podvozek kočárku

Podvozek kočárku je hlavní opěrou pro kočárek a je důležité, aby byl čistý. Použitím čistého hadříku s dezinfekčním prostředkem nebo mycím prostředkem můžete vyčistit podvozek kočárku z jakéhokoliv znečištění. Důležité je, abyste se seznámili s manuálem pro kočárek, abyste zjistili, který typ mycího prostředku lze použít na podvozek, který nedrádží pokožku dítěte a nepoškodí konstrukci. Mokré ubrousky lze také použít k čištění podvozku, protože nedráždí pokožku dítěte. Po utření podvozku byste měli použít suchý hadřík, aby byl suchý, což zabraňuje tvorbě rezu.

 

Odstraňte nečistoty z koleček

Kola jsou jednou z nejdůležitějších částí, která se čistí na kočárku, protože mají různé pohyblivé části. Pomocí štětce můžete vyčistit nečistoty z ložisek, náprav a součástí brzdy. Pokud máte pocit, že se kočárek pohybuje pevně a je obtížné ho tlačit, možná byste chtěli namazat pohyblivé části silikonovým postřikem. To umožňuje plynulým pohybům dílů, což vám umožní jednodušší tlačení kočárku. Pokud zjistíte, že sklápění a rozkládání kočárku je obtížné než obvykle, můžete použít mazací sprej W5.

 

Zkontrolujte tlak v pneumatikách

Stejně jako u vozidel, vaše pneumatiky pro kočárky jsou něco, co byste měli pravidelně kontrolovat, zvláště s kočárky pro všechny terény. Kočárky s pneumatikami ztratí vzduch v průběhu určitého času a je důležité zkontrolovat, zda mají pneumatiky správný tlak. Pokud z vaší pneumatiky uniklo příliš mnoho vzduchu, bude vyžadovat větší úsilí pro tlačení a řízení kočárku. Pokud má pneumatika příliš mnoho vzduchu, mohlo by dojít k poškození pneumatik a k menšímu pohlcení nárazů.

 

KONTAKTY

Kočárky Michael Brumov

Adresa: J. Středovského 1078

PSČ: 763 31 Brumov-Bylnice

Email: info.mj@centrum.cz

Telefon: +420 775 299 772

YzkxYWQ