S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Potřebujete poradit? +420 775 299 772

kocarky.michael@centrum.cz

KONTAKTY

Kočárky Michael Brumov
J. Středovského 1078
763 31 Brumov-Bylnice
tel: +420 775 299 772
info.mj@centrum.cz
Zasíláme levně a rychle!
Udělejte si radost a nakupte výhodně!

TIPY

arr3Máme pro Vás nejlevnější dopravu za odeslaný balík na Vámi zvolenou adresu!  Příjemná novinka. Máme pro Vás nejlevnější dopravu!   Neplaťte za dopravu víc, než musíte!... arr3Invictus nejlepší kamarád pro město  Vše, co potřebujete, je láska a dobrý kočárek! Kočárek Invictus V-Print je perfektní, když... arr3Procházejte se s novým kočárkem Caretero Four  Je nádherné jít ven se svým dítětem. Ale máte starost, který kočárek vybrat, aby byl všude... arr3Tipy, aby kočárek vydržel jako novýKočárky jsou jedním z nejdůležitějších položek pro rodiče a jako většina forem dopravy, kočárek... arr3Nuna PeppNeříkáme, že dražší produkt je lepší, ale někdy je poměr kvality a ceny vynikající a náklady se... arr3Kombinovaný kočárek Coletto Florino  Chceme Vám představit Dětský kočárek Coletto Florino Carbon 2017/2018, který je určen pro děti od... arr3Správné nastavení rukojeti kočárku Kočárky jsou pro rodiče základním předmětem a používání kočárků se nemusí zdát tak obtížné.... arr3Kočárky Camarelo  CAMARELO je polský výrobce kočárků s více jak 20letou zkušeností na trhu. Kočárky se prodávají...

NEJPRODÁVANĚJŠÍSprávné nastavení rukojeti kočárku

Kočárky jsou pro rodiče základním předmětem a používání kočárků se nemusí zdát tak obtížné. Existuje však několik důležitých věcí, které je třeba zvážit, aby se zabránilo možným bolestem. Mnoho rodičů si nejsou vědomi toho, že si přispívají k bolestem, a to kvůli způsobu, jakým používají kočárek, a to zejména v případě, že tlačí kočárek po delší dobu. Je důležité zachovat si dobrou pozici, aby se tomu předešlo.


Udržujte zápěstí rovně


Rodiče mohou cítit bolest při tlačení kočárku v zápěstí. Při nesprávné poloze rukou bude působit neustálý tlak na zápěstí. Když tlačíte kočárek, měli byste si držet zápěstí rovně, aby si udrželi přímku od ruky k lokti. Tím se minimalizuje tlak na zápěstí a uvolní se napětí.

 

Chůze v blízkosti kočárku


Bolest dolní části zad je dalším běžným problémem, který nastává, když tlačíte těžký kočárek. K tomu dochází v průběhu času, když tlačíte kočárek s hlavou dolů a nahrbenými zády. Problém se zhoršuje, pokud pravidelně tlačíte těžkou váhu do kopce.

Jedním z nejlepších způsobů, jak zabránit případných bolestí vašich zad, je udržet boky v blízkosti rukojeti. Při jízdě do kopce, chůze v blízkosti kočárku odstraňuje napětí z vašeho zad a umožňuje nohám, aby lehce kráčely. Z dlouhodobého hlediska je to pro vaše tělo mnohem bezpečnější, dostanete také dobrý trénink.

 

Držte si hrudník výš a ramena níž


Bolesti zad a krku jsou poměrně časté a nesprávné tlačení kočárku může přispět k těmto bolestem. Někteří rodiče si neuvědomují, že jejich výška rukojeti je příliš nízká nebo příliš vysoká, což může zhoršit problém.

Chcete-li snížit bolesti horní části zad a krku, měli byste mít ramena níž a hrudník výš. Tím zajistíte, že používáte správnou techniku ​​ke snížení napětí na těch částech vašeho těla. Většina moderních kočárků je vybavena výškově nastavitelnými rukojetí, které vyhovují rodičům různých výšek. Rukojeť by měla být nastavena tak, abyste nepociťovala tlak na horní část těla a ramena nebolela.

 

KONTAKTY

Kočárky Michael Brumov

Adresa: J. Středovského 1078

PSČ: 763 31 Brumov-Bylnice

Email: info.mj@centrum.cz

Telefon: +420 775 299 772

MTkzO