S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Potřebujete poradit? +420 775 299 772

DOPORUČUJEME

arr3KOMBINOVANÝ KOČÁREK COLETTO FLORINO CARBON 2017/2018  Chceme Vám představit Dětský kočárek Coletto Florino Carbon 2017/2018, který je určen pro děti od... arr3KOČÁRKY CAMARELO    CAMARELO je polský výrobce kočárků s více jak 20letou zkušeností na trhu. Kočárky se prodávají... arr3Kvalitní postýlkaV kvalitní postýlce bude dítě sladce spát. Bukové dřevo je záruka vysoké kvality, bytelnosti, dlouhé...

KONTAKTY

Kočárky Michael Brumov
J. Středovského 1078
763 31 Brumov-Bylnice
tel: +420 775 299 772
info.mj@centrum.cz

Doprava a platba
Doprava a platba

Dodací podmínky, doprava a platba


 


Bankovní převod

Po uskutečnění objednávky vám zašleme potvrzovací email s potřebnými údaji pro platbu. Jako variabilní symbol platby vždy užívejte číslo objednávky, do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno. Jakmile obdržíme peníze, doručíme vám objednané zboží společně s fakturou, která vám bude sloužit jako daňový doklad. Objednávku prosím uhraďte nejpozději do 7 pracovních dnů od přijetí emailu s podklady k platbě.

 

Dobírka

Za objednané zboží zaplatíte až ve chvíli jeho převzetí od dopravce.

 

Převzetí zásilky

Při převzetí zásilky zkontrolujte stav obalu. V případě zřejmého mechanického poškození zásilku nepřebírejte.

Pokud poškození zboží nebylo zjevné při převzetí zásilky, oznamte škodu dopravci bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 2 pracovních dnů, resp. do druhého dne (Česká pošta) ode dne doručení zásilky. Na pozdější reklamaci mechanického poškození z přepravy nebude brán zřetel vzhledem k reklamačním podmínkám dopravce.
NGI0MGZmN