Znáte poštomaty?

Poštomat InPost je výjimečný způsob dopravy a platby za přepravu. Při vytváření objednávky v kroku doprava a platba zvolte přepravu: "Poštomat InPost" a z mapy nebo ze seznamu si vyberte ten Poštomat (terminál), který Vám vyhovuje.

Jakmile bude baliček vložen do Poštomatu, obdržíte sms a email s heslem a QR kódem na základě kterého si můžete zásilku vyzvednout. Heslo nebo QR kód v kombinaci s Vaším mobilním číslem použijete při vyzvednutí jako identifikátor a schránka se otevře. U balíčku na dobírku budete před otevřením boxu požádán o zaplacení platební kartou. Balíček je v Poštomatu uložen po dobu 3 dnů mimo víkendů a svátků. Před ukončením úložní lhůty budete na ní upozorněn sms a emailem. Pokud vyzvednutí promeškáte, máte ještě 4 pracovní dny možnost si zásilku vyzvednout na nejbližším depu In Time.

Každý pohyb svého balíku můžete sledovat i on-line ZDE.

Co oceníte při výběru doručení do Poštomatu ?

FLEXIBILITU - Otevřeno 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

ČASOVOU ÚSPORU - Vyzvednutí balíčku trvá pár sekund a je bez front a čekání

DISKRÉTNOST - Ne vždy je někdo z rodiny nebo kolegů někým, kdo by měl znát obsah Vašeho balíčku

BEZPEČNOST - Balíček hlídají 3 bezpečností kamery

PLATBU KARTOU - Není potřeba mít u sebe hotovost a navíc se obávat, že vám nerozmění.

Prodejce si vyhrazuje právo dle svého uvážení na změnu typu dopravy z Poštomatu InPost na kurýra IN TIME v případě, že by se jednalo o rozměrnější zásilku. Přepravu zásilky zajišťuje kurýrní služba IN TIME.

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Potřebujete poradit? +420 775 299 772

Dárek ke kočárku Camarelo, Coletto

 

Stávající poštovné IN TIME bude zachováno pro objednávky, které budou zaplacené do 27.2.2017.

Objednávky přijaté a nebo zaplacené po tomto datu budou muset být doplacené do výše nového ceníku.

Děkuji za pochopení.


DOPRAVNÉ

IN TIME

Home delivery do 1000,- Kč 36,-Kč

Poštomat do 1000,- Kč 36,-Kč

1 000,- Kč a více zdarma

ČESKÁ POŠTA

Balík Do ruky 130,-Kč

Balík Na poštu 130,-Kč

MOŽNOSTI PLATBY

Bankovní převod zdarma

Dobírka IN TIME 40,-Kč

Dobírka ČP 60,-Kč

 

Staň se našim fanouškem na FB

 

KUPTE SI KOČÁREK VÝHODNĚ!

U některých kočárků, kde nevidíte dárky, se nestyďte nám napsat a budete mile překvapeni, kolik ušetříte. KOČÁRKY S DÁRKEM.

IN TIME

DOPORUČUJEME

arr3Kočárek CAMARELO: kvalita a kvalitní povrchové úpravy Kočárek CAMARELO má výbornou pověst. Tuto pověst získal a obdržel za svou inovaci vysoké ocenění. V... arr3Kvalitní postýlkaV kvalitní postýlce bude dítě sladce spát. Bukové dřevo je záruka vysoké kvality, bytelnosti, dlouhé...

KONTAKTY

Kočárky Michael Brumov
J. Středovského 1078
763 31 Brumov-Bylnice
tel: +420 775 299 772
info.mj@centrum.cz

Hrací deky s hrazdičkou

Dětské deky na hraní. Podložky jsou velmi variabilní, dítě bude mít na ní neustále co prohlížet a objevovat. Teploučké, jemné materiály, líbivé motivy, hračky, které ihned zaujmou miminko. Hračky jsou snímatelné, na oblouky se dají snadno připojit jakékoliv jiné závěsné hračky.

Deka hrací je navržena tak, aby procvičovala dětské svaly, učí dítě procvičovat a ovládat hrubou i jemnou motoriku. Miminko na zádíčkách nejprve pozoruje hračky na hrazdičce, pak začne procvičovat ručičky tím, že se bude snažit hračky uchopit.
Hrazdičku lze odejmout a podložku dále používat jako hrací deku. Děti si hrací deku zamilují. Barevné obrázky stimulují dětskou fantazii, hrazdička s hračkami poskytne spoustu zábavy.


skladem novinka akce doprava zdarma top produkt

Naše cena 1 290 Kč


Naše cena 949 Kč


MGMxNW