S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Potřebujete poradit? +420 775 299 772

DOPORUČUJEME

arr3KOMBINOVANÝ KOČÁREK COLETTO FLORINO CARBON 2017/2018  Chceme Vám představit Dětský kočárek Coletto Florino Carbon 2017/2018, který je určen pro děti od... arr3KOČÁRKY CAMARELO    CAMARELO je polský výrobce kočárků s více jak 20letou zkušeností na trhu. Kočárky se prodávají... arr3Kvalitní postýlkaV kvalitní postýlce bude dítě sladce spát. Bukové dřevo je záruka vysoké kvality, bytelnosti, dlouhé...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Kočárky Michael Brumov
J. Středovského 1078
763 31 Brumov-Bylnice
tel: +420 775 299 772
info.mj@centrum.cz

VIDEA - PREZENTACE PRODUKTŮ

Kočárky COLETTO SAVONA CLASSIC

Kočárek Savona Classic je vytvořen pro nejnáročnější uživatele kočárků za velmi přijatelnou cenu. Jednoduchost a elegance - to je motto tohoto modelu. Kočárky jsou velmi lehké, vyrobeny z žakárových materiálů a prvky z vysoce kvalitní ekologické kůže - snadno se udržují v čistotě. Je to model pro zákazníka, který má rád klasiku v dobrém žánru. Komfortní, pohodlné, s velkou korbičkou.

 

 

Kočárky COLETTO SAVONA DECOR

SAVONA DECOR to je něco jedinečného a stylového. Tento model je dvojnásobek klasiky v neobvyklé formě s unikátní technikou zdobení na kočárku. Pohodlná prostorná a bezpečná korbička je pro zákazníka, který hledá klasiku v poněkud upravené podobě. Bezpečnost a komfort - to jsou dvě důležité vlastnosti, které charakterizují tento model. Tichý provoz a snadná ovladatelnost a manévrovatelnost, to je záruka co největšího pohodlí.

 

 

Kočárek GB Q-Fold

Kvalita tohoto lehkého golfového kočárku poskytne vašemu děťátku luxusní pohodlí.

 

 

Rozložení korby Coletto Florino, Coletto Savona

Vyndejte, matraci, následně obě vzpěry přesuňte do drážek až do jejich zajištění. Ujistěte se, že jsou dobře upevněné. Nastavte výšku zádové opěrky a vložte matraci. Rozložte boudu do napnuté polohy až do jejího zajištění (vyskočení tlačítek na obou stranách boudy).

 


NzI1NGQzN