S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Potřebujete poradit? +420 775 299 772

kocarky.michael@centrum.cz

KONTAKTY

Kočárky Michael Brumov
J. Středovského 1078
763 31 Brumov-Bylnice
tel: +420 775 299 772
info.mj@centrum.cz
Zasíláme levně a rychle!
Udělejte si radost a nakupte výhodně!

TIPY

arr3Máme pro Vás nejlevnější dopravu za odeslaný balík na Vámi zvolenou adresu!  Příjemná novinka. Máme pro Vás nejlevnější dopravu!   Neplaťte za dopravu víc, než musíte!... arr3Invictus nejlepší kamarád pro město  Vše, co potřebujete, je láska a dobrý kočárek! Kočárek Invictus V-Print je perfektní, když... arr3Procházejte se s novým kočárkem Caretero Four  Je nádherné jít ven se svým dítětem. Ale máte starost, který kočárek vybrat, aby byl všude... arr3Tipy, aby kočárek vydržel jako novýKočárky jsou jedním z nejdůležitějších položek pro rodiče a jako většina forem dopravy, kočárek... arr3Nuna PeppNeříkáme, že dražší produkt je lepší, ale někdy je poměr kvality a ceny vynikající a náklady se... arr3Kombinovaný kočárek Coletto Florino  Chceme Vám představit Dětský kočárek Coletto Florino Carbon 2017/2018, který je určen pro děti od... arr3Správné nastavení rukojeti kočárku Kočárky jsou pro rodiče základním předmětem a používání kočárků se nemusí zdát tak obtížné.... arr3Kočárky Camarelo  CAMARELO je polský výrobce kočárků s více jak 20letou zkušeností na trhu. Kočárky se prodávají...

Matrace do dětské postýlky

 

Matrace pro děti ve věku 0 - 4 let a vyrobené ve standardních rozměrech dětských postýlek - jsou tedy určeny jako matrace do dětské postýlky.
Nepodceňujte význam matrace, ta přímo ovlivňuje spánek dítěte.


novinka akce doprava zdarma top produkt 

Údržba matrace

 

Správným udržováním dětské matrace si můžete být jisti, že matrace vydrží dlouhou dobu a je taky hygienicky čistá. V této části se zaměříme na udržování matrace a přidáme některé užitečné tipy pro čištění v případě nehod!

 

Celková údržba

 

Po zakoupení matrace si samozřejmě chcete být jisti, že vydrží co nejdéle. Chcete-li co nejlépe využít matraci, je rozumné dodržovat tyto obecné tipy!

 

Použijte chránič matrace nebo nepromokavé prostěradlo

 

Nehody jsou u dětí běžné a je velmi výhodné, že na matraci je ochranná vrstva. Samozřejmě, je také mnohem méně práce, když musíte vyčistit / vyměnit chránič matrace než celý matrace. Kromě toho chránič matrace pomáhá před poškozením.

 

Otáčejte matraci pravidelně

 

Jako pravidlo se doporučuje, abyste otočili matraci jednou za rok nebo ji převrátili. Můžete se divit, proč je to zapotřebí, ale matrace se postupně opotřebovává všude. Je to praktický způsob, jak předcházet tlakovým bodům v matraci.

 

Měnit prostěradlo pravidelně

 

Při výměně prostěradla se ujistěte, že na matraci nedošlo k nahromadění nečistot a pachů. Většina rodičů doporučuje jednou týdně.

 

Jak odstranit moč z matrace


Ujistěte se, že jednáte rychle, aby co nejméně vlhkosti absorbovala matrace.

 


Co potřebujete:

 

  • čisticí prostředek na bázi organických látek a enzymů
  • vysavač
  • soda na pečení
  • hadřík

 

Čištění krok za krokem:

 

  1. Použijte hadřík a jemným namáčením odstraňte co nejvíce moči. Dávejte pozor, abyste nevtlačili vlhkost více do matrace! Odstraňte ji co nejvíce hadříkem.
  2. Použijte prací prostředek, naneste ho přes skvrnu a znovu jej vyčistěte hadříkem.
  3. Na mokrou skvrnu naneste dostatečné množství sody na pečení a nechte ji přes noc.
  4. Druhý den ráno můžete vysavačem odstranit veškerou sodu.

 

Jak zabráníte roztočům?

 

Prachový roztoč je stvoření, kterému chutnají kožní šupiny. Není to takový problém. Ale mnoho dětí má alergii na prachové roztoče, takže je užitečné přijmout opatření k jejich předcházení. Odstranění roztočů není úplně možné, bez ohledu na to, co budete dělat, vrátí se. Je však velmi moudré, že je budete pravidelně kontrolovat, aby vaše dítě netrpělo příliš.

 

Pravidelné praní

 

Pravidelným praní při teplotě 60 stupňů. Pokud to uděláte, máte pod kontrolou populaci roztočů.

 

Sušička na prádlo taky pomáhá

 

Sušička na prádlo také pomáhá odstraňovat prachové roztoče stejným principem, že u 60 stupňů prachový roztoč nepřežije.

 

Co ještě pomáhá?

 

Pokud máte polštář nebo peřinku, kterou nelze prát a sušit, můžete ji umístit do mrazničky. To také pomáhá odstranit prachové roztoče.

 

Věnujte pozornost vlhkosti

 

Prachové roztoče nejsou velkým fanouškem suchého vzduchu, odvlhčovač v dětském pokoji taky pomáhá při předcházení roztočům!

 

Větrejte matraci na sluníčku

 

Pravidelné větrání dětské matrace na slunci taky pomůže. Odstranění nežádoucích pachů je bonus.

KONTAKTY

Kočárky Michael Brumov

Adresa: J. Středovského 1078

PSČ: 763 31 Brumov-Bylnice

Email: info.mj@centrum.cz

Telefon: +420 775 299 772

YzQ1MGFk